| BabyRosse a întrebat:

Care este animalul tau preferat(Al meu pisica)?

Răspuns Câştigător
| powergirl a răspuns:

De casa pisica si cainele de apa delfinii de aer vulturul subsol cartita terestru in jungla pantera de la polu nord ursul polar din savana leul mai vrei? laughinglaughing

29 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Hamsterul.Este ieftin, dragalas, dulce, jucaus.Il iubesc.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Animalutele mele preferate sunt, motanul,''tom'' si catelusa ''aida''.

| pepe a răspuns:

Mie îmi place leul cel nou.
Când îl ai în buzunare este cel mai bine.

| fluturas a răspuns:

Si mie love struckwinking

| Gabystelistu95 a răspuns:

Pisica.

| M4RK a răspuns:

Si mie imi pla pisicile am 2 motanihee hee

| M4RK a răspuns:

Plac

| ellai a răspuns:

Eu acasa am 3 caini, un motanhappy si un porcusor de guieneea f dragutbig grin. dar imi plac toate animalelehappy

| xtina a răspuns:

Eu ador pisika:X:X:X Tu ai o pisika? Eu am!happy

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Cainele&pisica laughing

| JoJo a răspuns:

Porcushor de guineeahappy

| ralucaralu a răspuns:

Toate.sunt asa dulci.nu ca cica unele sunt rele, .sunt rele daca sunt provocate... dar iepurasii, cainii, toate

| monyk a răspuns:

Pai imi place papagalulhappy

| Gabry a răspuns:

Nu pot sa aleg.Eu iubesc toate animalele, unele sunt lipsite de aparare, altele se apara.Crede-ma,nu pot sa aleg love struck, imi plac pana si sobolaniihee hee
Doar ca urasc unele insecte angry pe alea le-as strivi! angry

| Bianca_4346 a răspuns:

Catelusii aia mici si pufosi care se numesc bichonilaughingde'ala vreau eu de ziua mea...acum depinde daca voi primi...

| www a răspuns:

Calul.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna

Catelusii, pestisorii, papagaliihappyhappyhappy
Al tau care este?
papa
xoxo

| sTeFaN. a răspuns:

Cainii imi place cel mai mult:X. Ii adorhappy

| juniper a răspuns:

Catelul si pisicile. happyhappy

| mikey a răspuns:

Iepurasul ..imiplace f mult..este asa de dragurthappy...

| adika a răspuns:

Cainele....si vidra de apa (imi place cum mananca dupa burtica si cum isi ascunde mancarea la subrat laughing

| xD101 a răspuns:

Si mie imi plac tot pisicile:X...

| BabyRosse explică:

Eu am o pisica dar nu sta cu mine si 3 catei care locuiesc in gradina de la bloc mamica si pui.

| Gube a răspuns:

Hey!
Cainele prietenului meu laughing
Evident cainii, dar inca nu am niciunul, ma multumesc cu gandacul de bucatarie sau cu musca-musafir laughing
Ciao!

| Simonaaaaaaaa a răspuns:

Si al meu tot pisica...am un dracusor acasa care esti imposibil sa nu il iubesti:X

| Madalina_4750 a răspuns:

Catelusii si papagalii :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul o sa spuna "ciinele". E devotat si nu te inseala niciodata. Femeia o sa spuna "barbatul", trebuie sa stii doar sa-l dresezibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt o iubitoare de animale,... fără număr!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ca legiuitoarea. Mi se spune Brigitte Bardot.