| PrintiCristina a întrebat:

Care este animalul tau preferat? cine are acelasi animal preferat ca mine primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Helăăău a răspuns:

Pisica happy

24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

CAINELE - cel mai bun prieten al omului. Desi imi plac aproape toate animalele, cainii totusi au un loc special in inima mea.

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi plac foarte mult papagalii si hamsterii.Sunt animalutele mele preferate care le si am acasa si le iubesc foarte mult.De mic visam sa le am si sa fie langa mine.Pe langa acestea mai este si cainele animalul meu preferate fiindca precum s-a mai zis, e un adevarat prieten de nadejde al omului.

| pwp a răspuns:

Caineeelove struck

| beautifulkiss a răspuns:

Buna animalul meu preferat este pisica.

Răspuns utilizator avertizat
| positivity a răspuns:

Buna.

Pai eu am doua animale preferate.
Pisica si catelul.

| madia a răspuns:

Cainele.

| lindemona a răspuns:

Animalutul meu preferat este catelul. Am un catelus pe care il ador. Insa imi plac foarte mult caii, leii, tigrii, panterele si ursii panda. Ador aceste animale, insa nu le pot avea ca animale de casa sad

| heroforyou a răspuns:

Catelul, pisica, calul, ursul, leul, vaca, porcul, tigrullaughing funda?

| luana2001 a răspuns:

Eu am doua animale preferate pisica si pestele.

| cosmina05 a răspuns:

Broasca testoasa si delfinul

| Fan7a a răspuns:

Catzelusii si pisicile astea mai cuminti care nu sar pe masa...-

| αɳḍϋ a răspuns:

Hamsterbig grin

| αɳḍϋ a răspuns:

Sau papagalbig grin

| Anduciu a răspuns:

Kainele[ca sa mankam niste kiuperki cu akeasta okazie], porumbelul, bibilica si gaina.big grin

| Andra_3307 a răspuns:

Cainele, pestii, PAPAGALIIlove struck! foare coloratilaughing, hamsterii si iepurasii...si pasarile colorate (de casahappy...etclaughing)

| Tokha a răspuns:

Kaine, un traducere pentru tine pitiko inseamna caine

| Mitsa a răspuns:

Animalele mele preferate sunt calul si leopardulhappy

| UnZambetTeRog a răspuns:

Imi plac toate animalele

| flory13 a răspuns:

Delfinul.

| Mădălina_8707 a răspuns:

Hey`:*

Pai animalele mele preferate sunt papagaliilove struck hamsterii sh iepurasiibatting eyelashes
Funda?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animalul meu preferat este koala

| Lllllllllll a răspuns:

Iubesc toate animalele, dar prefer in special cainii.

| roxana_5217 a răspuns:

Caine plzz funda happy