| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai interesantă carte citită vara asta? Si ce citiţi la ora actuală?

Eu oscilez intre: Joseph Delaney - Secretul vraciului...si Stephen Kink - Ochii dragonului

Momentan citesc: Stephen King - Dintr-un BUICK 8

Răspuns Câştigător
| cheloo74 a răspuns:

Am terminat de citit Duma Key de Stephen King.

9 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Vara asta am mai citit o data "Dictionar de lagare" pentru ca mi-a placut foarte mult cartea...si momentan citesc "Hannibal:in spatele mastii" happy

| ViVi a răspuns:

Eu citesc momentan sunt la pagina 98winking cartea se numeste texas o poveste despre viata lor prin 1940 love struck si este o poveste de dragoste mie imi placehee hee

| antonius74 a răspuns:

Cea mai interesanta carte a fost Invataturile lui Maitreya din Vest, de catre Claude Vorilhon (sper ca am scris bine), iar in momentul de fata citesc cartile invataturii lui Ramtha happy

| CartideCitit a răspuns:

Daca vrei sa citesti despre carti scrise de Stephen King gasesti aici:
http://www.cartidecitit.ro/Carti-Stephen-King.
Despre "Ochii dragonului" poti sa citesti aici:
http://www.cartidecitit.ro/......ephen-King
Citeste recenzii si identifica si alte carti preferate. Lectura placuta!

| Orannginna a răspuns:

Cea mai interesanta (de fapt palpitanta :X) carte citita in vara asta este romanul Perfect de Judith McNaught.

| alessyca a răspuns:

Cea mai interesanta cartea din vara asta a fost: "bestiar" de julio cortazar iar momentan citesc Octavian Paler-Viata pe un peron

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am terminat de citit "maitreyi"de Mircea Eliade.primele 3 capitole nu sunt prea interesante dar pe urma nu o sa va puteti opri din citit.VA SFATUIES SA O CITITI.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca e Harry Potter

| Freedom_1119 a răspuns:

Tema pentru acasa de Nicolae Dabija...este cea mai interesanta carte pe care am citit-o pina acum.Recomand tuturor! La moment citesc Nunta in cer de M. Eliade, e la fel ft interesanta...