| Mihai_4404 a întrebat:

Care este cea mai urata intamplare a voastra?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Cand m-am certat cu cel iubit

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am ramas din nou singur. Fetele astea incomprensibile sunt cosmarul meu trebuie sa le scot din viata mea.

| Mirruna a răspuns:

Cand eram la scoala intr-o pauza si am cazut cu fundu` intr-o balta rolling on the floor). acum rad, da atunci ma simteam aiurea.

P. S:Nu am cazut din vina mea si cu toate astea ...ma simteam call meu

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Cea mai urata...
I don't want to see
Cand o prietena a fost in coma timp de 3 zilestraight face.

| Anddrea a răspuns:

Cand mi-am luat ramas bun de la baiatul pe care il iubeam pentru ca pleca in alta tara. El zicea ca se va intoarce si totul va fi la fel, dar eu simteam ca e sfarsitul. Si a fost. Dar ma rog asta e cea mai trista intamplare, nu cea mai urata.
Si a mai fost una. Ploua si eram mai multi, strangeam bani pentru un baiat care era la spital in stare foarte grava. Eram bucurosi ca stransesem destui bani pana in momentul in care o fata a primit un telefon. Baiatul murise...

| LetyArob a răspuns:

Atunci cand am vazut SOBOLANII.(aproximativ 5 ori).

Răspuns utilizator avertizat