| Bya132 a întrebat:

Care a fost cea mai urata intamplare din viata voastra, dar cea mai amuzanta, cea mai fericita? happy

1 răspuns:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Cea mai urâtă/De fapt, cele mai urâte întâmplări din viaţa mea au avut loc atunci când am avut încredere oarbă în persoanele de lângă mine şi au profitat de sensibilitatea mea aparte/Cea mai amuzantă a fost când am venit la gazdă lihnită de foame, am deschis frigiderul şi am găsit soluţia de vase, iar când am întrebat gazda de ce, mi-a spus că ea credea că e cremă de pantofi.../Iar cea mai fericită încănu am avut parte de ea, niciodată nu am fost fericită, mereu am trudit din întreg sufletul pentru o fărâmă de fericire, dar degeaba, că oricum niciodată n-am ştiut ce-i fericirea.