| SSScr a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus? dati-mi site sa-l descarc la sigur, funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am pus acesta intrebare si am primit urmatorul raspuns: cel cu care te impaci. Adevarul este, ca in functie de sit-urile pe care le vizitezi, te poti infecta cu diferiti virusi. In momentul de fata se pare ca mai eficiente sint Avast si Avira (la alegere). Site-uri sigure sint CHIP.eu sau, Softpedia.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc AVG INTERNET SECURITY şi sunt extrem de mulţumită.Are antivirus, firewall, anti-rootkin şi mai multe.
http://www.avg.com/us-en/internet-security

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer Avast, il gasesti pe filehippo.com la sectiunea antivirus impreuna cu o mare varietate de alte programe antivirus in caz ca preferi altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda. Sper sa-l gasesti pe cel cu care sa te impaci.

| 0Denis0 a răspuns:

Incearca avira ca am auzit ca nu iti incetineste calculatorul la scanari si asta il si am.

| golftuning a răspuns:

Kaspersky AntiVirus 2012 succes eu asta il am