| OmuCane a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus? Pute-ti sa imi dati si mie un site de unde sa-l descarc?

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Malwarebytes dar foloseste-l doar ca program de scanare nu-l activa sau altceva:

Uite aici ia free version:

https://www.malwarebytes.org/

| K0sti a răspuns:

De pe site-ul producatorilor! Kaspersky sau Bitdefender, altceva sunt glume proaste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun BitDefender.Dar sa gasesti un virus anume e posibil sa nu rezolvi cu niciun antivirus anume.Pentru a gasi un virus poti scana un fisier cu Virus Total Online. Este o scanare a acelui fisier ales de tine cu o serie de antivirusi.

| darkangel90 a răspuns:

Avast-ul e cel mai bun.
Da jos de pe site-ul kickass

| AlexrAul456 a răspuns:

Sa-ti zic ceva.NU exista cel mai bun antivirus. Daca vrea un virus sa intre in pc-ul tau INTRA. Acum depinde si pe site-uri intrii.Sunt de acord cu Hellioss ca BitDefender e cel mai bun, dar daca e un virus periculos iti intra imediat in pc.Bineinteles antivirus-ul incearca sa-l blocheze dar depinde pe ce site-uri intrii si ce anume descarci.Si in reclamele astea sunt virusi periculosi.

| Hellioss a răspuns:

Cel mai bun antivirus este BitDefender urmat de Kaspersky. Le poți descarca de pe siteuri cu t.o.r.r.e.n.t.e.

| StefanMen a răspuns:

Cel mai bun este : Avast internet security.
Te va proteja tot timpul insa trebuie sa treci prin lucruri foarte complicate ca sa il iei pe gratis pentru tot timpul dar poti sa te uiti la videoclipuri de pe yoitube care iti arata cum sa faci asta.

| StefanMen a răspuns:

Https://www.avast.com/int-30-60-is-trial aici este gratis penrtru 30 de zile. Apasa No, 30 days is fine si se incepe instalarea apoi urmeaza pasii pe care tii spun si bucurate de el!

| Chiriac_Tiberiu_1974 a răspuns:

Avira este cel mai puternic antivirus Promit happy