| georgiiiy a întrebat:

Neatahappyhappy

Duminica plec la mare \m/in Eforie Nord big grinbig grin, as vrea sa stiu si eu ce hoteluri sunt pe acolo (mai aproape de plaja ), ce preturi au, daca ati fost multumiti de servicile prestate de acel hotel...

stiu ca era un hotel care anul trecut nu era deschis (cred), xcum nou, pe langa belona, ceva mai inalt, dar nu mai stiu cum se numeste thinking

va rog frumos nu ocoliti intrebarea mea:X:X

2 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Buna. Eu plec maine in Eforie Nord. Ma duc la Hotelul Cristal, este de doua stele ** si este foarte convenabil. Camera dubla este 50 de lei, iar cea de doua persoane (doua paturi) este 40 de lei.
Bafta. happy

| ikram a răspuns:

Si eu voi merge la eforie nord, dar nu ma duc asa fara sa stiu unde ma cazez, din ce am vazut eu in cautarile mele de hoteluri, cele de langa plaja sunt foarte scumpe si conditiile lasa mult de dorit. Eventual poti incera la pensiunile din eforie oricum e mai ieftin si sunt conditii mai bunicele. Eu una nu as da 300 lei pe o camera numia ca e langa plaja, care arata cat de cat mai civilizat, cu banii asta ma duc in strainatate; si mai ales ca poti gasi si niste preturi acceptabile. Poti intra pe www.amfostacolo.ro sunt facute la hoteluri review-uri de persoane care au fost cazate la hoteluri.