| ProxyDiamond a întrebat:

Care este cel mai bun rasa si ce caracter(preot, umblator nocturn ect.) pe 4story?
funda

Răspuns Câştigător
| Athykzx a răspuns:

Preotul e super, ai magie la lvl 12 cu care te transformi in corb.

1 răspuns:
| GIGN a răspuns:

BrokenxHeart taci ma si lasa.te de 4s. Fiecare clasa e buna dar u cica: "preotul e super...la lvl12 te transformi in corb.Preotul e bun ca e corb? Dupa mine cea mai buna cls 1vs1 e umblatorul iar pvp mage si arcas.Preotul e slab tare poti sa fi bun pe el daca ai tot +16.pe un mage cu arma +14 +15 rupi preotul cu orice itm si cu leac asa ca numai da atatea sfaturi brambura