| IonutzWoW a întrebat:

Care este cel mai sinistru lucru care l'ati vazut vreodata big grin?

Răspuns Câştigător
| JUST1ANIME a răspuns:

Profa' mea de franceza laughing

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai, am dat din greseala click pe un link si ce crezi ca a aparut?
Justin Bieber cu piesa lui...baby!

Daca asta nu e sinistru, atunci nu stiu ce e.

| Cåpåċεl a răspuns:

O prietena pe bloc si voia sa se arunce daqr n`a facut`o

| pinguluk a răspuns:

Cand ma gandesc la un serial, acesta apare la tv! lol nu?

| pinguluk a răspuns:

Dar de fiecare data! nu mi s-a intamplat sa nu mi se intample asta!

| Deedii a răspuns:

Profa` meaaa de mate:-ss[Ma dispera!rolling on the floor]
Zice :
-Andreea! Ai scris tema?
eu :batting eyelashes
-Nu!rolling on the floorM`a durut burta!rolling on the floor[Si ma iau cu ea in gurabatting eyelashes]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fenomene stranii...ma uitam ca nebunul pana au bagat frica in mine laughing

| RΔϟVAη a răspuns:

Sincer nu stiu daca este lucru, dar totusi am vazut ceva macabru in casa prietenului meu ce parea a fi o fantoma straight face Cam ciudat.

| kriskiss a răspuns:

Proful de biologie