| DaughterOfDarkness a întrebat:

Care este dupa parerea voastra cea mai buna echipa de fotbal? Cu cine tineti?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Cea mai bună naţională? Spania(şi nu zic asta doar pentru că au câştigat cupa mondială şi campionatul european). De club? Barcelona. De la noi? Ca lot CFR Cluj, ca omogenitate Unirea Urziceni, ca formă Rapid Bucureşti. Cu cine ţin eu? Naţionala României şi „U" Cluj. De afară ţin cu Barcelona şi Germania(exceptând atunci când joacă cu România, bineînţeles).

4 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Nu stiu daca e cea mai buna echipa. dar eu tin cu Steaua big grin :X star

| ancutsa410 a răspuns:

Eu is stelista! pana la moartelaughing!
dar asta nu inseamna ca e cea mai buna echipa

| Sua a răspuns:

Barcelona e cea mai buna, dar eu tin cu Atletico Madrid big grin

| ladyfoarfeca a răspuns:

Cea mai buna echipa din lume este Spania la ora actuala. ei au castigat. cupa laughing