| DEBrown a întrebat:

Care este, dupa parerea voastra, cel mai bun film al tuturor timpurilor?

Răspuns Câştigător
| Ame25 a răspuns:

Legend of the fall sau shawshank redemption

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părerea mea, Pe aripile vântului și Părinți pentru Ruxandra.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu cred ca putem cataloga in felul asta..fiecare film e bun pentru perioada in care a fost lansat si daca a fost super, obligat ca iti aduci aminte de el si peste ani...in ultima perioada, au aparut filme chir foarte bune, mai ales ca tv a inceput sa le difuzeze ma refer la posturile concurente care sunt ahtiate dupa audiente..si cu ocazia asta vedem si noi filme bune..sunt multe, ce am in minte acum...
Teroare la Paris...6 gloante...Curierul..si Titanic care chiar putem sa il catalogam cel mai bun, avand in vedere ca e 100% adevarat adica povestea.
O frumoasa zi sa aihappy

| MaTrIx8378 a răspuns:

Legend of the ring, harry potter, aceste 2 filme cu multe parti, a fost cele mai frumoase filme si vor ramane si pe viitor, niste legende adevarate

| CautNume a răspuns:

Aste sunt printre preferatele mele, Saw si Inception.

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Vorbim despre filme, nu seriale, nu?
Titanic : x. Sincer, a fost singurul film care mi-a atras atentia intr-un mod impresionant.
Bafta!

| faramatania a răspuns:

Al tuturor timpurilor? Care mi-a plăcut mie foarte mult - District 9 -

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pentru mine, va ramane:
"PE ARIPILE VANTULUI", cel mai frumos film al tuturor timpurilor.
Te pup!

| blueheart a răspuns:

Gone with the wind
E filmul meu preferat, l-am vazut de peste 20 de ori si nu ma plictisesc niciodata. Si al doilea ar fi Love story

| Ando1dul a răspuns:

Nu poti spune asta.depinde de categorie

| IssabellaLoLa a răspuns:

Film...hmmm...thinking

nu prea ma uit la filme dar poti sa iti dau niste seriale de'cazi pe spate'
deci urmatoarele seriale sunt asome!

1.pretty little liars (super-maega-ultra tare)
2. Teen wolf(idem =p~)
3.the vampire diaries(idem)
4.the secret circle

ca film....um...
COMEDIE:ICE AGE 4 laughing
DRAMA:TITANIC
ACTIUNE:KING KONG
DE TOATE:ICETITKONG laughing

| elag a răspuns:

Dupa pererea mea Titanic