| LeEu a întrebat:

Care e echipa voastra preferata de fotbal?

Răspuns Câştigător
| Niki9 a răspuns:

Bayern Munchen.

19 răspunsuri:
| danni3l a răspuns:

Steaua E cea mai buna echipa :X Castigatoare ligii campionilor 1986winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CHELSEAAAAAAAAAAAAAA!
My blood is blue!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simpatizez multe echipe din diverse ţări, dar să zicem că una aşa mai preferată ar fi prima pe care am văzut-o practicând un fotbal frumos: FC Liverpool.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Serios haii sa nu mai umplem si siteu asta cu discuti despre aberatia aia de spor tcu curve masculine, serios acu... Imi vine sa vomit cand aud de fotbal straight face Toti burtosi care n-au ce face si toti prunci amarati se cred experti in fortbal.Gasestei un tenis de camp ceva fain si nu pierde vremea laporcari de genu

| Shatteredx a răspuns:

Real madrid

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Fútbol Club Barcelonawinking

| imaqtpie a răspuns:

Barcelona

| raducebotari a răspuns:

FC Barselona

| Areen a răspuns:

Steauuuuuuuua!

| gojira a răspuns:

Www.5predictii.ro Predictii sportive pentru pariori, printre cele mai bune site-uri de pronosticuri sportive.

| Anonim654321 a răspuns:

Rapid este o echipa de muncitori

| Mihay95 a răspuns:

Campioni am fost, Campioni vom fi pana vom muri Steaua Bucuresti

| EdwardEtc a răspuns:

Dinamo

| Remusel a răspuns:

Steaua noastra luminoasa nu echipa voastra cacaciaosalaughing

| SteffAnnya a răspuns:

Steaua laughing a ta?batting eyelashes

| adys2334 a răspuns:

Dinamo

| CR7theBest a răspuns:

Din România Steaua şi F.C. Bihor laughing
Din străinătate Real Madrid si Man. United
Ale tale? big grin

| Marius10messi a răspuns:

Chelsea!

| Mycky4 a răspuns:

FC Scuipa in Dunare... si Real Madrid.laughingrolling on the floor