| dantiberiu23 a întrebat:

Care este echipa voastra preferata de fotbal?

Răspuns Câştigător
| XTreme00 a răspuns:

Din Romania eu tin cu Steaua, dar mai sunt multe echipe europene. Dintre toate eu tin cu Fc Barcelona.Parerea mea este ca nu trebuie sa tii cu echipa din orasul tau.Eu sunt din Cluj, iar Steaua este echipa Bucuresteana.Cu cine vrea inima trebuie sa tii

25 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Romania - Steaua Bucuresti
Anglia - Liverpool FC
Spania - Valencia CF (si Villarreal CF imi place)
Italia - AC Milan
Germania - Bayern Munchen
Franta - PSG
Portugalia - FC Porto
Tarile de jos - Ajax Amsterdam
Grecia - Olympiakos Piraeus
Scotia - Celtic Glasgow
Turcia - Fenerbahçe SK
Ukraina - Dynamo Kyiv
Rusia - CSKA Moscova
Cehia - Spartak Praha
Serbia - Crvena Zvezda (Steaua rosie Belgrad)
Polonia - Legia Warsaw
Belgia - Anderlecht Bruxelles
Austria - FC Red Bull Salzburg
Elvetia - FC Basel
Danemarca - Aalborg BK
Norvegia - Rosenborg Trondheim

Si... mai sunt, dar nu mai stau sa le enumar. Practic, am cate o simpatizanta in fiecare tara. Echipe ''de suflet'' Steaua Bucuresti si AC Milan.

| blueangel99 a răspuns:

FC Petrolul si Barcelona.

| pwp a răspuns:

Real Madrid, Dinamo

| Dumnezău a răspuns:

Erau AC Milan si Rapid, de cand aveam vreo 5 ani, si acum sunt, dar nu in masura la fel de mare, mai ales de cand si-au batut joc "patronii" de ele.Numai eu stiu cat mi-am pisat ochii cand a pierdut Rapid sfertul cu Steaua.Numai eu stiu cat mi-am pisat ochii cand vedeam zambetul ala de smecheras al lui Gerrard dupa ce a facut 3-3 in finala de la Istanbul si cat i-am injurat pe MM si Dudek, ca topaiau ca niste epileptici.Tot asa numai eu stiu cat ma injurau vecinii (de fapt, fie, stie tot blocu') cand Milan a luat liga la Atena si cand Rapid si-a batut-o cu stil de Hertha si Hamburg. Good' ol times. Oarecum, desi suna cliseic, fotbalul nu mai e ce-a fost nici acum 7-8 ani.Nu mai e daruirea, nu mai e ardoarea cu care se juca inainte, nu mai e acea emotie care sa te faca sa traiesti acele momente ca si cum ai fi acolo, desi tu nu prea stii nimic despre viata, dar mananci fotbal pe paine.Tot good' ol times.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Steaua lu becalii

| Dariusuu a răspuns:

Fc Rapid Bucuresti.

| alexs99 a răspuns:

Steaua! Si din strainatate Chelsea, Arsenal, Juve, Real, Bayern,
Lyon si Sahtior,

| Ibrahimovic a răspuns:

Manchester United! si din Romania imi place jocul Stelei si al Vasluiului, dar nu am o favorita in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua!

| AdrianaBacescu a răspuns:

Atletico de Madrid

| emilitalia a răspuns:

Universitatea Craiova

| raresbarbier a răspuns:

Steaua

| vampir004 a răspuns:

Fc Viitorul Constanta

| bassmusic a răspuns:

Sincer, decat sa ma duc la meciuri sa ma bat cu toti golanii pe stadion, mai bine stau acasa si bag cu game bun(cs). Bafta

| Bogdanys a răspuns:

Petrolul.

| ImmortaluL a răspuns:

Din Romania, nu prea am o echipa favorita. Din toata Europa, echipa mea favorita e Real Madrid.

| 1Bogdan7 a răspuns:

N-ai de ce sa iti placa echipele romanesti ca se fac de rusine in cele mai urate haluri.

| me22 a răspuns:

Fc. Steaua Bucuresti happy

| chironescu a răspuns:

Stiinta Craiova - for ever!

| MikulAjutor a răspuns:

Fc Steaua Bucuresti/Fc Barcelonahappy

| Minecraft93 a răspuns:

Fc Petrolul Ploiesti

| dantiberiu23 explică:

Eu unul din Romania tin cu Steaua Bucuresti.Din Europa tin cu Fc Barcelona.

| 123danyel123 a răspuns:

Fc. Steaua Bucuresti

| pandel a răspuns:

Dinamo