| DarkShadow26 a întrebat:

Care este fobia voastră? Cea mai sinceră primeşte fundăă!

Răspuns Câştigător
| Alexutzapoopuic a răspuns:

Mi-e frica de singuratate, de liniste (debea m-am uitat la dead silence ) de samara morgan ..in general... de profesori, atunci cand ma intreaba cv un profesor incep sa tremur si ma balbaiesc, de serpi, odata am gasit in gradina un sarpe mort si am facut pe mine de frica, de mickey mouse, nu stiu de ce... de culoarea maro, nu intreba si de inaltimi, funda?

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Arahnofobia şi agorafobia. Probabil şi cea de dentişti, am uitat cum îi spune xD

| 1fluturas a răspuns:

Hipopotomonstrosecvipedaliofobia sau frica de cuvinte lungi...si ca o paranteza, 50% de pe site sufera de scolarofobie ...frica de scoala big grin

| FadetoBlack a răspuns:

Eu port frică de injecţii whistling.

| PrincessSophie a răspuns:

Ma intreb cum o sa-ti dai tu seama care e cea mai sincera...

| DarkShadow26 explică (pentru PrincessSophie):

Nu neapărat cea mai sinceră, cea mai ciudată să zicem.