| beautiful a întrebat:

Care este hi5-ul adevarat al Selenei Gomez?

Răspuns Câştigător
| Ekkaterinna a răspuns:

Nu are hi5, dar cred ca are twitter.Eu cred ca asta e :
http://twitter.com/selenAgomeZ

122 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi5 selena nu are hi5 e prea ocupata cu fani, actorie is celelate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tot intrebati de fete de astea englezoaice ca degeaba nici macar nu putem noi romanii sa tinem o conversatie pana la capat
ziceti-mi si mie de ce vreti idul lui Selena Gomez?
sau Demi Lovato?
Ziceti de ce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa aiba hi5 laughing ca sa stiti si voi cei care spuneti ca aveti hi5u ei... toate sunt false
poate are facebook sau twitter laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste-o la matrimoniale in THE SUNwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt sigura ca are hi5 deoarece eu il am!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai...eu cred ca asta e al ei pentru ca are poze private si, ma rog uitati-va si credeti ce credeti(http://sellyselly22.hi5.com/friend/photos)asta cred ca e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai voi nu ganditi inainte sa dati tot felul de linkuri? e America nu Romania.Selena nu are hi5, eventual fb, twitter si nici id pentru ca nu e Romania sa iti reamintescwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur are hi 5 pentru ca o prietena pretinde ca are hi 5 ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai cine stie poate are dar da voie doar fanilor adevarati adica nu voi eu laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca are hi5...

sau poate ca dathinking

nu stiu sigur

dar stiu sigur ca are facebook twitter si you tubewinkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ce mai faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog frumos imi spuneti care este id lui eslena gomez cel adevarat daca se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici pe de o parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi care ziceti ca o aveti pe messenger, nu e adevarat daca l-ati luat de pe internet ca doar e privat! Si nu are hi5. Mai ganditi-va inainte ca oricine poate sa puna numele Selena si sa puna poze cu ea ca doar gasesti orice despre ea pe google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://selly_belly.mely.hi5.com asta e;) are la prieteni p e joe joans nick jonas kevin, hannah montana.stella maloun:))... jur asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat selena are un hi5 il poti gasi numai daca scrii pe google hi5 selena gomez dar din pacate e privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu are hi5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nussh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dreaq stielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are dar demi lovato are :http://hi5.com/p540319390--Demetria_Lovato--html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca nu mi-a zis dar am idul lui selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie poate are laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fratilor nu mai ziceti ca are hi5 si ca il aveti si ca stiti sigur ca este celk adevarat pentru ca nu este vedetele din america nu s-ar injosi la un astfel de site cum a mai spur cineva astea sunt niste facaturi twiter si youtube are sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi5 nu are sigur 2896410365

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasiţi pe toate aici... Selena Gomez - hi5, twitter, facebook, myspace, wikipedia - http://www.chelmusmihai.info/2010/11/selena-gomez-hi5-twitter-facebook.html