| Gabriela144 a întrebat:

Care este numele adevarat a selenei gomez?

Răspuns Câştigător
| KidduHerexD a răspuns:

Selena Marie Gomez (n. 22 iulie 1992) este o actriţă şi cântăreaţă americană, cel mai bine cunoscută pentru rolul lui Alex Russo pe Disney Channel, Magicienii din Waverly Place. Ea a jucat în filme de televiziune, Another Cinderella Story şi Programul de protecţie al prinţeselor. Înainte de Disney a avut un rol în Barney&Friends. În 2008, ea a semnat un contract cu Hollywood Records şi a contribuit la soundtrack-urile filmelor Tinker Bell, Another Cinderella Story şi Magicienii din Waverly Place. Trupa ei, Selena Gomez & Scene, lansează albumul lor de debut Kiss&Tell pe 29 septembrie 2009!
fundita ca am scris si informati?

16 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Acesta este numele ei real.Nu foloseste un nume de scena ca alte vedete.

| Rayyy a răspuns:

Selena Gomez este numele ei adevarat. De fapt, intregul ei nume este Selena Marie Gomez.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna Selena Maria Gomez.

| Malvina24 a răspuns:

Selena Marie Gomez. O seara frumoasa

| Crisu a răspuns:

Selena Marie Gomez

| Patricia a răspuns:

Selena Marie Gomez, uite aici mai multe informatii despre ea:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Selena_Gomez

| SimoooSven a răspuns:

Selena Gomezrolling on the floor)
asa o cheama baa!straight face
funda?batting eyelashes

| emaalexandra97 a răspuns:

Selena gomez.nu are alt nume.acesta este numele ei

| cryssa a răspuns:

Selena gomezstraight face

| FanMJJ a răspuns:

Selena Marie Gomez

| Silvara a răspuns:

Selena Marie Gomez. Un an nou fericit! Pa-pa!

| TaylorSwift a răspuns:

Selena Marie Gomez

| NobodyHeree a răspuns:

Selena Gomez loool asa o cheama rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| NICUnoscut a răspuns:

Selena Marie Gomez