| beautiful a întrebat:

Care este hi5-ul adevarat al Selenei Gomez?

Răspuns Câştigător
| Ekkaterinna a răspuns:

Nu are hi5, dar cred ca are twitter.Eu cred ca asta e :
http://twitter.com/selenAgomeZ

122 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei id lui selena til dau eu selly_miss92@rocket mail.com vb serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://selenatare.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va intereseaza pa voi.
da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitel : http://www.hi5.ro/selena gomez/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are hi 5, are twitter!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite beautiful iti zic ca toti gresesc. Ea are add numai de twitter ca dac vrei sa stii ea este in anglia si acolo nu se gasesc hi5-uri facebook-uri youtube-uri eu am fost acolo si am incercat sa intru pe ale mele si nu m-a lasat
daca vrei caut-o pe twitter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba prostilor ca sa va dati seama daca are hi5 trebuie s cautatu acele poze care pe net nu le gasiti doar pe hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba are dar cred ca e privat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu da care e id lu selena gomez? e sellysell?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are hi5 sigur ca nu vreau sa te dezamagesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena nu are timp de ea da de hi5! Cine vrea sa stie hi5 ei deja sa treaca intrebarea asta ca un vis care nu o sa se indeplineasca niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar as vrea mult de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://selmgomez92.hi5.com -hi5
facebook.com/selena -facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena. gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca selena gomez nu are timp sa-si faca facebook sa hi5 sau twitter are oameni care se ocupa de asta dar la caty falsi sunt care fac hi5 sa facebook sa twitter din obsesii nu se stie care este adevaratul hi5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi5 lui Selena Gomez este '' www.adevaratulhi5SelenaGomez.ro ''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit-o pe facebook pe Selena... si ea este cu siguranta... are poze pe care nu le gasesti cat de mult ai cauta pe net happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id lui selena! si am intrebat-o daca are HI5 si a zis ca are. si eu il stiu! am vazut-o ca mi-a dat web! sunt cea mai norocoasa!

| cataliniii a răspuns:

Eu am hi5 ei si stiu ca ea e pentru ca mia dat web
http://gomezsselena.hi5.com
sper ca te ajuta

| bitzu1998m2 a răspuns:

Are twitter happy

| bitzu1998m2 a răspuns:

Bah.sunteti foarte stupizi care ziceti ca selena are hi5...are twitter facebook si myspace

| bitzu1998m2 a răspuns:

Ba fratilor nu are nici messenger. cautati frate si voi pe hotmail, acolo intrebati pe cetateni americani si daca au idu de hotmail incercati sa faceti rost de el.bafta!happy

| rebecca_6469 a răspuns:

oh go on ce gluma auzi...

| tudoret a răspuns:

Nu cred ca are asa ceva. poate facebookconfusedsau twitteryawn