| anonim_4396 a întrebat:

Care este ID-ul adevarat al Selenei Gomez? Dar e-mailul ei?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, cam in ce limba crezi tu ca poti comunica daca, prin absurd, ai afla ID-ul respectivelor pitzipoance? Chiar crezi ca vorbesc alea romaneste? Eu am indoieli chiar si in privinta englezei.

| valy a răspuns:

Mai.chestii din astea nu se afla pe net.si chiar daca ar fi vedetele pierd foarte putin timp pe mess si.nu ai ce sa faci chiar daca ai avea aceste chestiiwinking

| Andreea_7493 a răspuns:

Doamne, mor cand va vad cu intrebari din asteastraight face Nu e la" mintea cocosului"? Nu este logic ca nu avem de unde sa stim? Nu suntem Atotstiutori

| danuta10 a răspuns:

Iti spun eu ca nu o sa gasesti asa usor id-ul ei dar nimeni nu iti zice sa nu incerci.am eu un id dar nu stiu daca e bun.am cautat si eu si nu le-am gasit pe cele adevarate dar eu iti dau id-ul ista sa il incerci.id-ul e selena_gomez_girl4u. e tot ce amhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy