| beautiful a întrebat:

Care este hi5-ul adevarat al Selenei Gomez?

Răspuns Câştigător
| Ekkaterinna a răspuns:

Nu are hi5, dar cred ca are twitter.Eu cred ca asta e :
http://twitter.com/selenAgomeZ

122 răspunsuri:
| tudoret a răspuns:

Eu cred ca are twitter confused

| CriStall a răspuns:

Selenagomez96

| teyubescteo a răspuns:

Asa e "larysuk."am gasit atatea hi5.care se presupun a fi a selenei gomez.presupun ca are hi5. dar nu poate dovedi.chiar dacal ai in lista de prieteni... poate sa-si faca oricine un hi5 si sa se dea drept altcineva.sunt atatea poze pe net.nu intelegetzy?
dar poti dovedi intr-un fel cine este. ii ceri id pe hi dacal ai...si ii ceri web.
de exemplu mai sunt id de mess.care spun cas a selenei a lu demi.vanessa.etc.dar nu sunt ele.si eu pot sa-mi fac un hi5/id si sa zic cas miley cyrus, selena.etc.
am mai dat odata accept la un id care era miley.cyrus03 sau nu mai stiu si vb romana. logic ca nu era ea.
si in lista mea de hi5 am o suta si o mie de hi5 care spun cas miley cyrus, selena, demi.etc.
va dau hi5 meu sa va uitatzy in lista de prieteni(http://www.eu14elenutza.hi5.com)sau daca nu scrietzy pe google (hi5 super blonda). si id meu este elenutza. dragutzagirl
se poate dovedi doar daca dai web si vezi cine este e parerea mea.