| deffect a întrebat:

Care este inaltimea cea mai mica la care poate juca un portar de fotbal, dar de handball?

3 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Păi nu cred că există o anumită limită. Totuşi nu poţi să fii nici de 1. 30 straight face. Să zicem în jur de 1. 50 aş zice eu(la handball).

| sergiu a răspuns:

1, 28 m... Crezi ca inaltimea conteaza atat timp cat tu iti faci treaba cum trebuie in poarta? Poti sa fi cat Muc cel Mic si sa nu iei goluri din cauza ca esti agil si te descurci bine in poarta, sau poti sa fi cat Guliver si sa iei 3 carute de goluri pe meci. tongue

| rapidista a răspuns:

1, 78- 1, 80 dar in fotbalul mare exista si exceptii, asa ca daca ai talent de ce sa nu incerci? Chiar daca o sa sa fie mai greu, cu multa munca, ambitie si daruire sigur n-o sa dai gres.