| Mickllosh a întrebat:

Care este mai bun? PlayStation4 sau Xbox360? Din punct de vedere a calitatii jocurilor!

Răspuns Câştigător
| Ripqer a răspuns:

PlayStation 4 e cea mai buna consola de pe piata.

7 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Destiny, unul dintre cele mai asteptate jocuri pentru console va fi exclusiv pentru PS4 deci, da, PS4.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Sociopat):

Va iesi si pe PC candva au spus Developerii

| Sociopat a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Stiu.Individul intreaba care consola e mai buna.I-am dat principalul motiv pentru care se merita sa iei un PS4(presupunand ca e la curent cu stirile din lumea jocurilor si ca vrea sa joace Destiny).De asemenea, sper sa apara cat mai repede.Un shooter cu elemente RPG e perfect pentru PC(vezi Borderlands 2).

| FatUglyVirgin a răspuns:

Serios? compari ps4 cu o consola asa veche? poate vrei sa spui ps3

| Vlach a răspuns:

PS4

| ShadoWCrist a răspuns:

PlayStation 4

| ViktorVictor a răspuns:

Cele veche sunt Xbox 360 si Ps3, dar cele noi sunt Xbox One si Ps 4, Deci Ps4