| anonim_4396 a întrebat:

Care este matinalul vostru favorit de la radio al meu este Cronica Carcotasilor Kiss FM dar vrea sa-l aflu pe al vostru

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Avem gusturi comune, mai ales farsele lui Gaiţă.

8 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Am ascultat Radio Zu saptamana trecuta si chiar mi-a placut emisiunea de dimineata. Glumele sunt mai destepte decat la ProFM si a fost o schimbare placuta fata de Kiss.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Eu prefer Morning Zu. happy

| 7Azaky a răspuns:

Morning Zu cu Buzdugan si Morarbig grin!

| Ibrahimovic a răspuns:

"Alarma", ProFM!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În cele 2-3 zile pe an în care ascult un matinal la radio, îl prefer întotdeauna pe cel de la ZU, cu Morar şi Buzdugan. Îmi plăcea în trecut şi cel de la ProFM, atunci când era prezentat de Sara şi Vintilă.

| Vali0n a răspuns:

Salut eu ascult cel mai mult radio profm iar cand este la televizor ma uit la trasniti cronica las fierbinti spitalu de dementa si multe altele romani au tlent master chef pariu cu viata

| DoctorChucky a răspuns:

Buna! Uite parerea mea :
Radio:
-Radio Zu
-Radio ProFm
-Radio 21
Emisiuni:
-Masterchef
-Romanii au Talent
-Las Fierbinti
-Spitalul de Dementa
-SuleyMan Magnificul (nu rade sad )
thinking funda?

| Ione13 a răspuns:

Al meu este radio Romania pentru ca am primit un interviu in realitate la tabaradefilm si am zis tot felul de lucruri frumoase.laughing

Întrebări recente