| Cortex a întrebat:

Cronica carcotasilor e live?

9 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Nu nu e live.Stiu ca o singura data au facut emisiunea live sa arate ca ei (cica) nu gresesc. Dar au renuntatlaughing. In concluzie tot inregistrata e. Sper ca te'am ajutathappy.

| OfficialFallingStar a răspuns:

Buna!

Cronica Carcotasilor nu e live. De ce crezi ca ei niciodata nu fac gafe la TV? Isi bat joc de altii, care au emotii fiind in direct, dar ei nu s-au pus niciodata in postura aceea sa vada cat de umilitor e cand te critica cineva dupa ce ca te-ai straduit sa spui cat mai clar.

Pa, pa!

| Smile94 a răspuns:

Da

| Ana a răspuns:

Da

| bLu3 a răspuns:

Da, incepand cu acest sezon se transmite live...si dupa parerea mea e mai bine deoarece nu mai poate nimeni sa ii critice si pe ei

http://www.serbanhuidu.ro/......a-primatv/

| Äđĺĺ a răspuns:

acum este live inatinte nu era

| IlincaD a răspuns:

Da.
din cate stiu si eu.thinking

| Oran2000 a răspuns:

Nu, nu e live!