| Rosela a întrebat:

Care este numele adevarat al lui Smiley?

Răspuns Câştigător
| ana_1364 a răspuns:

Andrei Tiberiu Maria

14 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Maria Tiberiu Andreiwinking...

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Numele lui adevarat e Maria Tiberiu Andrei! Smiley ii revenise numele de scena, acesta fiind dat de colegii de trupa, deoarece era mereu optimist si cu simtul umorului! funda?

| ALice_4674 a răspuns:

Andrei Tiberiu Maria

funda?

| Anonim_8545 a răspuns:

Andrei Tiberiu Maria

| jvEcu a răspuns:

Http://m.tpu.ro/......ui-smiley/

http://www.starmania.ro/star/smiley_mkp.html

http://pe-gratis.com/......94030.html

Uite aici un site, este prietenul tau este destept si amuzant si te ajuta la orice, oricand. www.google.ro!

| xXBernaXx a răspuns:

Andrei Tiberiu Maria Plssss fundabig grin

| Eva a răspuns:

Andrei Tiberiu Maria

| PaduraruAlin a răspuns:

Andrei Tiberiu Maria

| rapidist a răspuns:

Eu stiam ca il cheama Andrei.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele său real este Andrei Tiberiu Maria. S-a născut pe data de 27 iulie 1983 în Pitești, județul Argeș.

| Geeoo11 a răspuns:

Andrei Tiberiu Mariahappy

| biaaaaa a răspuns:

Andrei Tiberiu Maria

| nightboy a răspuns:

Nume real: Andrei Tiberiu MariaAlias: SmileyData nasterii: 27 Iulie 1983 (27 ani)Zodia: LeuLocul nasterii: PitestiStatus marital: necasatoritMama: Ioana MariaTatal: Ion MariaFrati: Filip MariaInaltime: 1, 85mGreutate: 76kgCuloarea ochilor: CapruiCuloarea parului: SatenHobby-uri: Calatoriile, filmele si jocurileCitate preferate: "Zambeste, maine va fi mai rau"Educatie:? coala Popular? de Art? Eliceul de Arte Dinu Lipatti - sectia chitara clasica Facultatea de comert exterior, A. S. E