| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Care este numele adevarat al cantaretului Smiley?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Smiley, numele tău adevărat este Maria Tiberiu Andrei. Hai să mai spunem o dată de unde vine numele de scenă?
- Colegii mei de la trupa Simplu mi l-au dat pe vremea când nu exista messenger sau moda cu "smiley face", şi s-au legat de faptul că sunt optimist şi cu simţul umorului. Mă regăsesc în această poreclă, chiar dacă nu sunt întotdeauna "smiley".
- Clipul la single-ul „În lipsa mea" a fost unul dintre cele mai accesate pe Internet. Te aşteptai ca melodia să prindă atât de bine la public?
Sursa: http://www.independent-al.ro/......miley.html

7 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Marius Zaharia straight face

| mIsTeR a răspuns:

Andrei Tiberiu Maria

| ciupy a răspuns:

Nici eu nu stiu... sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am vazut eu pe internet ...numele ei adevarat este destiny hope cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maria Tiberiu Andrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei Maria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei irimia