| simi1000 a întrebat:

Care este parerea voastra? Cine a castigat NEXT TOP MODEL 2? Pe cine preferati happy?

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

O prefer pe Laura, celelalte două nici nu meritau să ajungă până aici...

| HeadUpAndSmile a răspuns:

O preferam pe irinasad

| zapezica a răspuns:

Laura normaaal straight face

| MeNoNヅ a răspuns:

Karin happy

| DenisH a răspuns:

Ba, eu preferam pe Diana, apoi pe Karin, acum sigur va castiga Laura aia de 14 ani, e 100% ca ea castiga.

| simi1000 explică:

Din punctul meu de vedere lucrurile stau asa : Iuliana este o prefacuta care ar face Orice pentru a isi atinge scopul, iar Sandra sau Sanda nici nu stiu cum o cheama laughing nu o suport :@ este o falsa si nu are ce cauta la next top model. Dintre cele 3 o prefer pe Laura, ea chiar merita sa castige. Favorita mea prima data a fost Madalina, apoi Irina, apoi Karin a avut niste poze WWOOOW a fost cea mai buna, dar am sezizat ca intre ea si Sandra a avut loc o cearta si de atunci am observat ca Karin nu a mai fost asa buna, deci dupa parerea mea Karin a fost afectata de aceasta discutie. nu stiu... acum no ...fiecare cu parerile si favoritele eiwinking happy mersi mool pentru pareri :*