| JustABelieber a întrebat:

Care este pretul unui cort de 2 persoane cu toate cele necesare(saci.de dormit, saltele, etc.)

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Hmm, păi să vedem, un cort decent e cam 150-200 de lei, sacii de dormit îi găseşti de la 50-60 de lei, saltelele de o persoană sunt cam 35 de lei, una de două persoane e cam 60 de lei. Total minim 310 lei sau maxim 380 lei...

3 răspunsuri:
| vlatz a răspuns:

Daca cumprei pachet poti gasi si la 300 lei totul daca le cumperi separat costa mai mult.

| Gaby992 a răspuns:

1 leu si 50 de bani app arati ca dra.u! lalalalululu

| JustABelieber explică (pentru Gaby992):

Hai pa TPU este plin de fraieri ca voi

Întrebări recente