| anonim_4396 a întrebat:

Care este primul gand cu care va treziti dimineata, dar ultimul (din ziua respectiva)?

11 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Primul gand cu care ma trezesc e: "****, iar scoala"

| Wellfun a răspuns:

Mă trezesc cu gândul la oră şî adorm cu gândul la persoana iubită.

| carpediem a răspuns:

Adica cum ultimul gand cu care ma trezesc?

| Esperança a răspuns (pentru carpediem):

Nulaughing Ultimul gand al tau. cu care dormi.

| Lilia2621 a răspuns:

Ma trezesc cu gindul la ora, si ma culc cu gindul la ziua de miine.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Dimineata:vreau sa dorm
Seara:Unde e cafeaua aia? aaaaaaaaa

| Nuvăsufăr a răspuns:

La nimfa mea angelică love struck

| Andrutzikka a răspuns:

La mine primul gand cand ma trezesc de dimineata e: "Ce as mai fi vrut sa dorm" laughing Iar ultimul e:" Uff, urmeaza sa ma imbrac"laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heey big hug

Paai...cand ma culc ma gandesc la ce mi s-a intamplat in ziua respectiva, la ce ma va afecta pe viitor sau imi da schimba definitiv viata.
Ma trezect gandindu'ma cum as putea sa fac ca ce mi s-a intamplat in ziua precedenta sa nu ma afecteze in rau si imi fac in minte o scurta lista cu lucrurile pe care le am de facut in acea zibig grin.

Vrei sa ne raspunzi si tu?:* Tu la ce te gandesti inainte de culcare si dimineata cand te trezesti?:*

| Esperança a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ma trezesc cu gandul la ce ma asteapta in ziua respectiva, cum sa fac sa fiu mai buna decat ziua ce a trecut, ma gandesc la planurile care le am pentru acea zi. Iar seara imi fac "ordine" in ganduri si ma gandesc la cum ar fi daca... ce as face daca... si ma gandesc daca ar fi trebuit sa fac sau sa spun ceva cuiva si nu am facut-o happy

| Laylaa a răspuns:

Pai.ma trezesc cu gandul la ce mai face iubitul sau cat e ora.Si ma culc cu gandul la iubitul sau la ziua ce vine!