| Cruciuliță a întrebat:

Primul lucru pe care-l faceti, atunci cand va treziti dimineata este...? Care?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vorba Elvinei, deschid laptopul, iar restul sînt lucuri intime, te interesează?

| Patrăţel a răspuns:

Ma duc la baie/ deschid PC-ul.hee hee))

| Elvina a răspuns:

Sa deschid laptopul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Imi sărut iubitul, na! Ca să-i fac ziua fericită laughing!
Glumesc, tu mă stii.
Ce fac? Mă întind în pat, tare-tare happy, zâmbetul imi apare involuntar (pentru că soarele "bate" direct pe fața mea), deschid TV-ul si apoi ma ocup de celelalte (dar televizorul e musai sa meargă in tot acest timp).

| Zeflemitoarea a răspuns:

Mănânc.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Mai stau putin sa imi revin ( ma cam ia ameteala big grin ), dupa aceea ma spal pe dinti, pe fata etc etc, si evident ca orice copil intru pe calculator.

| Mαdαliηα a răspuns:

Deschid ochii :-s.

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

...pai eu ma trezesc dupamiaza... rasist-olaughing

| Baschetbalistul_Cosmin_1995 a răspuns:

Ma spal pe dinti

| Maria_Ana_1993_e a răspuns:

Fumez o tigara.big grin