| NoKiaaaaa a întrebat:

Care este sportul vostru favorit? Si de ce va place?

Răspuns Câştigător
| Coss777 a răspuns:

Tenis
E calumea si tare

6 răspunsuri:
| DrDeath a răspuns:

Moto-cross deoarece secastiga multi bani, este distractiv si ma dau cu motoroul.

| DroGuleTz a răspuns:

Handbal il iubesc :X pentru ca l-am invatat de la diriga si pe ea o iuesc ca pe o mama

| TheLastHuman a răspuns:

Parkour-ul. forta si concentrare maxima. dupa parerea mea cel mai tare si mai complex sport :X.

| miranda a răspuns:

Mie cel mai mult imi place inotul, pentru ca este un sport relexant, la care nu transpiri(sau macar nu simti) si care lucreaza toti muschii. Cand merg la bazin, pot sa ma si bronzez, ceea ce este un avantaj. Si la inot stiu bine ca nu am cum sa ma lovesc(ma pot doar ineca, dar daca stiu sa inot nu e nici o problema). Pa :*

| Basketball23 a răspuns:

Basketul categoric...mie imi place pentru ca este un sport foarte interesant...si chiar l-am practicat 4 ani de zile si am avut parte de multe beneficii :Xtongue

| gabi1994 a răspuns:

Fotbalul. Pt ca este cel mai frumos sport. Foarte interesant.