| paVul a întrebat:

Care e sportul vostru favorit? Dau funda celui ce ii place acelasi sport ce imi place si mie
Baftaa!

Răspuns Câştigător
| RaVuL a răspuns:

Fotbal si Basket

8 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Imi place foarte mult handbalul. Sunt din Constanta si traiesc intens fiecare meci al echipei mele favorite (HCM Constanta). De asemenea, meciurile echipei nationale feminine de handbal a Romaniei sunt extrarordinare, ma uit cu interes si la acestea.
Sper sa castigam si vom castiga un trofeu in acest sport atat de frumos!

| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Mie imi place foarte mult dansul sportiv.
Desi sigur tie iti place fotbalulwinking.

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Footbal

| MihaiN1 a răspuns:

Basket thE bEsT

restul...

| ramo25 a răspuns:

Handbal:X

| Armando16 a răspuns:

Mie imi place parkour. Funda? imi place monkey stiu e de incepatori acum vreau sa ma apuc de freerun back, front. etc big grin bafta!

| gaby600 a răspuns:

Inotul.:d

| anonimm997 a răspuns:

Fotbal si handbal