| anonim_4396 a întrebat:

Care este sportul vostru preferat?
ce obisnuiti sa faceti in timpul vostru liber?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bautul berii si voleibalatalaughing

23 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sportul meu preferat este bascketul.In timpul liber ascult muzicaa, perg in oras cu prietenele, citesc si multe altele.happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Inotul, volei, mersul pe bicicleta.In timpul liber citesc, dezleg rebus, integrame, si...TPU

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Basketul e sportul meu preferat. Dar ma dau si cu rolele de cate ori am ocazia... In timpul liber fac foarte multe lucruri... de la jucat basket, plimbat cu rolele, mers la munte, citit etc...

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Am facut si eu volei in tineretehappy. In prezent ma rezum la mers pe jos, 40 de minute zilnic, si bicicleta eliptica...atunci cand trebuie sa o sterg de praf...

| Annitu a răspuns:

Voleylove strucklove struck

mlm
| mlm a răspuns:

Am jucat handbal 12 ani, dar m-am lasat, sincer regret si in ziua de azi ca am facut asa ceva, acum merg pe jos destul de mult si joc volei.

| gabrielutzu a răspuns:

Nu crede tot ce citesti aici...

| anonim a răspuns:

@moony-ce anume pescuiesti, poezii?rolling on the floor

| dyanna a răspuns:

Am facut inot de performanta, dar din pacate m-am lasat. in timpul liber - jogging, bicicleta, role

| gabimaris a răspuns:

In aer liber diverse jocuri! Prefer volei pe plaja!

| moonY a răspuns:

Pedalez si pescuiesclaughing

| moonY a răspuns:

Nu, baieti

| AllenTJ a răspuns:

Sala, rugby

| marria a răspuns:

Am facut handbal de performanta..am jucat baschet in liceu numai la orele de sport...aqm m-am km lenevit..astept sa se incalzeasca vremea poate invat sa inot in vara astabig grin

| BluePuff_3062 a răspuns:

Handbalul day dreaming...

| giulya85 a răspuns:

Innotul pentru ca imi modeleaza corpul foarte bine dar asta cand am timp mai mult...si in general la fitness ca toate fetele happy

| giulya85 a răspuns:

Al tau care e?

| al3xa_6696 a răspuns:

Sala, jogging... acum si inotul k tot a venit varatongue

| sorana_1576 a răspuns:

Sportul meu preferat este gimnastica, dar nu prea mai am timp sa ma uit la televizor, deoarece umblu pe calculator, sau mai cos ceva,...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Am fost sportivă de performanță: înot și volei.
În prezent merg la sală.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bicicleta si ridicatul halbeiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex, sex mult si bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Basketball