| dulcika a întrebat:

Care este sportul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Nikoleta! happy Sportul meu preferat este voleiul

18 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Basketul... Si treking-ul (mersul pe munti), dar nu il consider sport pe acesta din urma.

eileen
| eileen a răspuns:

Imi place voleiul foarte multhappy

| DenissaDeea a răspuns:

Mersul pe jos, pe bicicleta, este un sport usor si sanatos revitalizant.

| dulshe a răspuns:

Inotullove struck Chiar daca nul practic foarte mult, imi place foarte mult sa inot.

| dyanna a răspuns:

Inotul:X...ador senzatia de plutire pe valuri, de a inota pe sub apa, de a nu simtii pamantul sub picioare... mi se pare fascinant:X:X...am practicat inotul 2 ani, dar din motive personale m-am lasat...acum imi pare rau si inot doar vara la strand/mare/piscina...si imi mai plac, de asemenea, sariturile cu parasuta... din acelasi motiv: plutirea:X:X...senzatia aceea de a te gandi la...nimic...pur si simplu sa uiti de tot si de toate si sa te gandesti doar la tine, la cat de "high' esti:X:X:X

| andreea_8479 a răspuns:

Am facut handball 4 ani:X...regret ff mult k m am lasat si nu am continuatsad
in timpul liber joc sah, volei, tenis c se poatetongue
ma adaptez repede indiferent de gravitatea joculuibig grin

| Kyky a răspuns:

Volei.

Răspuns utilizator avertizat
| BluePuff_3062 a răspuns:

Handbalul.

| danukck a răspuns:

Sportu` meu preferat este innotu.am fc 6 ani de zile. dar m`am lasattongue. orcine face innot sau alt sport sa nu se lase k m`ai tarziu o sa regretesad:-big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbalul si handbalul. Le ador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aikido si ciclism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inotul...este cel mai perfect sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...de practicat, nu practic nici un sport, la propriu. Dar de privit, ador fotbalul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dyanna superwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place tenisul si voleiulwinking

| iluminous a răspuns:

Am trei sporturi preferate:artele martiale, duelurile de foc(trasul cu arma la competitiile aplicativ militare)si sahul. daca sunt doritori de competitie la sah, putem juca pe mess love struck dati cerere la Marean_vanghelie88.va astept

| ana_1197 a răspuns:

Sportul meu preferat este VOLEI.