| anonim_4396 a întrebat:

Care este ultima carte citita? Ai recomanda-o?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Ultima carte citită este „Divina Comedie" de Dante Alighieri.
Nu aș recomand-o oricui. Ca să o înțelegi îți trebuie multă răbdare (este în versuri) și cunoștințe istorice și mitologice.
Numai bine!

4 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Aventurile lui Oliver Twist... e perfectă pentru vârsta noastră ( sunt din 97 ). o recomand cu plăcere.

| anutza a răspuns:

Diavolul si domnisoara Prim, mi-a placut mult o recomand cu caldura

| GeorgeV a răspuns:

The Shining de Stephen King. Daca te atrage genul horror atunci eu zic sa o incerci.

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Nuvelehappy.Nu as recomanda-o, deoarece e cam lungabatting eyelashes!