| naightwish a întrebat:

Miati putea recomanda carti despre paranormal? Care a fost ultima carte citita de voi?

Răspuns Câştigător
| FllorinaFlory a răspuns:

Ultima carte citita de mine a fost
Sotia pilotului, de Anita Shreve
Dar nu stiu carti despre paranormal sa-ti recomand...

2 răspunsuri:
| christianlaroka a răspuns:

Initiere in autocontrol
Trepte spre cer.
A douasprezecea planeta
Cartea de vise si destine
Cartea varcolacilor
Eu nu citesc asemenea carti dar sper sa iti fie de ajutor.

| AstroAlex59 a răspuns:

Pai eu as incepe cu:
1. Gandirea Magica de Constantin Balaceanu-Stolnici, Magdalena Berescu
2. Soarele Negru de Peter Moon
3.Magul. Romanul lui Nostradamus vol 1 si 2 de Evangelisti Valerio
4. Teatrul mintii: Constiinta din spatele cortinei de Jay Ingram
si mie mi s-au parut foarte interesante cele trei volume din Enciclopedia Gale a fenomenelor neobisnuite si inexplicabile.
Iar ultima citita de mine a fost:
Buruiana Diavolului de Paul Stefanescu de-a dreptul fascinanta. Spar ca sa iti placa.winking