| BeccaBoo a întrebat:

Care este varsta voastra psihologica? A mea 30;-;
Pentru a o afla intrati aici: http://www.psihoteste.ro/wp/?page_id=1763

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Interesant chestionarhee hee
Am 35 de ani varsta psihologica...
As vrea eu sa mai am aceasta varsta...
O zi frumoasa sa aihappy

| zurick a răspuns (pentru caramela):

Nu trebuie să regretați vârsta pe care o aveți.Contează vârsta pe care o arătați, de fapt contează vârsta pe care o simțiți.Sunt sigură că pentru îngerașii dumneavoastră sunteți și veți fi mereu tânără.Nu știu cât de real
e testul ăsta, dar conform lui aș avea 31 de ani(psihologic) ceea ce este foarte ciudat la 14 laughing
O zi bună!

| caramela a răspuns (pentru zurick):

Nu regret nimic, si nici varsta reala pe care o am nu o regret, am 43 de ani, sufletul imi este cald si de copil, ma cobor la nivelul copiilor mei, chiar daca sunt mari(25-23 de ani) cand ii am acasa, ma provoaca la tot felul de jocurihee hee gen tomanap si multe altele.
O zi frumoasa sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
| cristimihailov a răspuns:

Inca mai credeti in povesti cu unicorni, horoscoape si dragoni?

| musiiic a răspuns: