| anonim_4396 a întrebat:

Cum se afla varsta biologica si varsta psihologica?

6 răspunsuri:
| vilmaristul a răspuns:

Daca tu esti in poza, biologic arati bine psihologic, ...stiu eu?
incearca testul recomandat de predecesorii mei;
eu l am facut si la cei 57 de ani biologigi, am 29 psihologic vorbind

| Ana_6509 a răspuns:

Draga mea varsta biologica e varsta ce-o ai tu! Pentru a o afla pe cea psihologica apeleaza la teste psihologice gen,, afla ce varsta psihologica ai"pe care le gasesti pe google.

| metonst54 a răspuns:

14 ani biologica si cica 36 ani varsta psihologica dupa testul de pe www.portalroman.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru varsta biologica te uiti si tu in buletin sau certificat de nastere, iar pentru varsta psihologica faci testul` asta :
http://www.portalroman.com/teste-psihologice/det.php?view=56

Bafta`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cum adica la varsta biologica cati ani am sau cum chiar nu stiu. unde ar trebui sa ma uit la buletin dati-mi un exemplu please

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da Yssa dar site-ul pe care mi l-ai dat tu imi cere varsta biologica si nu o stiu.adica nu stiu unde sa ma uit