| Ems a întrebat:

Care este vedeta voastra preferata, in domeniul muzicii si al filmului?

14 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Muzica:Smiley:X

iar actori. ii ador pe Jensen Ackles dar mai ales pe pe Johnny Depp:X

| Pufuleti a răspuns:

Muzica: Freddie Mercury
Film: Keira Knightley

| Asdfasdefta a răspuns:

Muzica-Avril Lavigne
Film-Johnny Deep

| Ruxy_1106 a răspuns:

Preferatii mei in domeniul muzicii sunt Michael Jackson [nu sunt fan de ala aparut dupa moartea lui. sincer] si Britney Spears.
Iar in domeniul filmului, nu am un favorit anume happy Conteaza sa-mi placa filmul.

O zi buna in continuare!

| byancacool a răspuns:

In domeniul muzicii este Miley, Inna iar in domeniul filmului este Eddye Murphy.

| lovefan a răspuns:

Vedeta mea preferata in domeniul muzicii este vanessa hudgens, iar in domeniul filmului miley cyrus.

| ZapaciLaa a răspuns:

Miley cyrus

| doinitza a răspuns:

Shakira, likke li-muzica
jennifer aniston, angelinajolie-film

| xXJustMeXx a răspuns:

Daca e vorba de vedeta romaneasca...hmmmm...cred ca Adela Popescu; daca e vorba de vedeta englezeasca cu siguranta Selena Gomez.

| SnYcK3rS a răspuns:

In domeniun muzicii, imi place foarte mult:

Lady GaGa

Rihanna

Beyonce

Camuflaj

AndreEA Antonescu

Andreea Balan

Andreea Banica

etc!

Domeniul filmului

Carmen Tanase

Gheorghe Visu

etc

| MissSmile a răspuns:

Artisti, foarte multi: Kesha, Pixie Lott, Black Eyed Peas, Morandi, DeppCentral, Lady Gaga, Beyonce, Nelly Furtado, Justin Timarlake, Timbaland, Shakira, Owl City, Smiley, Andra, Claudia Pavel, Catalin Josan, multi multi alti
Iar actori:
Adam Brody
Chace Crawford
Chad Michael Murray
Mandy Moore
Leighton Meester
Natalie Portman
Jessica Alba
Megan Fox
si altele...big grin

| cristina10 a răspuns:

Muzica: Jonas Brothers, Demi Lovato, Smyley, Selena Gomez

actori: tot aceiasi in afara de smiley

| maria_9636 a răspuns:

Hannah montana (miley cyrus)
zac efron
ashley tisdale
JUSTIn BIEBER
emma roberts

am mai multi

Răspuns utilizator avertizat