| ingerasdragalas a întrebat:

Care este webkinzul vostru preferat? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| NirvanaE a răspuns:

Zau, eu nu am nici un preferat!~ Adica, toti sunt fooooaaaarte draguti! Sunt webkinji normali, signature, mazin` hamsters zumbuddy, klips etc. Nu pot alege! In lumea webkinz nu ar trebui sa ai un preferat, doar nu o sa iti cumperi ...de exemplu un chihuahua de 10 ori! ia-ti si de ala, si de ala, de aceea e lumea webkinz, sa ai multi si diferiti!

2 răspunsuri:
| kitty_9669 a răspuns:

Webkinz-ul meu preferat este pisica tabby gri.Nu o am dar mi-o doresc...este scumpa si draguta mi-o doresc si o ador ca pe-un pui de pisic mic si blanita ei frumoasa este ca matasea groasa mi-o doresc si o iubesc, Tabby gri EU TE DORESC!

| Weekend a răspuns:

Yorkie alb Lil'kinz! O am si o cheama Sasha! Eu o am si gata! Nu-mi iau 2, nu-mi iau 31! Niciunul in plus! Si Kitty eu am vazut pisica asta la Inmedio Resita