| Eღilia62 a întrebat:

Care este browser-ul vostru preferat? Argumentati!

9 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Firefox este simplu si rapid plus ca ultima versiune a lui ( 7 ) a dezvolatat o tehnologie care reduce consumul de CPU cu 50% eliminind cache.
Pe mine ma enerveaza toti prostii astia cu chrome, e naspa rau.

| Traian a răspuns:

Google chrome: este rapid, poti pastra istoricul si marcajele daca ai un cont de google( deci daca di intampare esti nevoit sa reinstalezi pc, cu google chrome iti poti pastara istoricul si marcajele), are aplicatii foarte multe si interesante.

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdana91 a răspuns:

Mozilla Firefox, deoarece sunt obisnuita cu el! Sincera sa fiu, nu am incercat niciodata Google Chrome, dar pare destul de apreciat( vezi comentariile de mai sus).

| ICanSeeAll a răspuns:

Chrome. Nu stiu de ce. Imi place mai mult.

| Mircea1997 a răspuns:

Google Chrome merge foarte bine!

| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

Google chrome, pentru că merge foarte bine şi are si multe aplicaţii foarte frumoase.
Dar şi Opera este unul dintre browserele favoritele mele!

| CocaColaZăro a răspuns:

Opera! Poţi salva mai multe pagini şi e rapid!

| JasonMcCann a răspuns:

Google Chrome pentru ca merge foarte repede si are foarte multe aplicatii, iar cand trebuie sa descarci ceva se descarca mult mai usor cu Google Chrome.