| KittyEyes a întrebat:

Care-i faza cu trucul ala care bagi banul pe la spate si apoi il scoti pe gura? Cum se face?

Răspuns Câştigător
| fluturas10 a răspuns:

Hei! Eu stiu unul asa:
1.Te prefaci ca il bagi pe la spate.
2.Dar de fapt il pui intre(nu stiu cum sa iti explic dar il pui, cum vine de la cot in jos pe partea celalata a cotului, adica in adancitura aia)tongue sper ca ai inteles.
3.Nu intinzi niciuna din maini.
4. Apoi duci degetul mare spre gura il atingi de buze laughing (suna ciudat), iar apoi (repede) deschzi(intinzi) bratul iar banul va sari si va da impresia ca a sarit din gura big grin
Sper ca ai inteles! big grin Funda? tongue

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MihaiGe a răspuns:

Il gasesti pe youtube explicat de descoperim.lu.mea.r.o.
Bafta!

| fluturas10 a răspuns:

Hei! ma bucur mult ca te-am ajutat! big grin

| YourMistake01 a răspuns:

Eu stiam invers... ca il bagi pe gura si il scoti pe la spate cred ca gasesti pe youtube trucul e executat de Criss Angel cred... Bafta!

| KittyEyes explică (pentru YourMistake01):

Nu poti sa-mi dai un link? Ca nu stiu unde sa caut.

| YourMistake01 a răspuns (pentru KittyEyes):

Mda... se pare sa videoclipul pe care ar trebui sa ti-l arat nu e de gasit adica cred ca a fost facut acum 5-6 ani

| RKO28 a răspuns:

Z