| Roxii13 a întrebat:

Care imi spune cum pot sa trimit prin bluetooth de pe telefon pe laptotp k nu reusesk imi gaseste telefonul laptopu dar nu le pot primi...straight face dau "receive file" si nimic straight facestraight facestraight facestraight facestraight face care ma ajuta. fundita love struck

1 răspuns:
| MrAdvance a răspuns:

Ai bluetooth la amindoua?, depinde de pe ce, pe ce vrei sa trimiti, daca de pe laptop pe telefon, trebuie sa pui telefonul ca sa caute devinces, daca invers, trebuie sa trimiti de pe telefon, iar in timpul acela, sa dai la laptop, receive file si o sa mearga, la mine asa e laughing eu tot am laptop