| Voldemort a întrebat:

Dau fundita! Salut. Vreau sa imi trimit fisiere de pe pc pe telefon prin bluetooth.Am ajuns la chestia aia cu Bluetooth File Transfer Wizard.Am dat next si apoi am ales "Send a file", am dat iar next si...Aici apare problema.Acolo la "Send to" nu merge sa scriu nimic, drept urmare nu gaseste telefonul meu.Stie cineva cum pot scrie acolo?

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Activeaza bluetooth si de pe telefon cel putin asta sa faci prima data.ar trebui sa til detecteze. Nu trebuie tu sa compeletzi trebuie sa ti-l gaseasca automat.

| ganton a răspuns:

Ai Bluetooth USB Dongle?