| Dumniezău a întrebat:

Care imi spune si mie cineva ce pot sa scriu intr-un ziar?(trebuie sa-l fac in word)Am de facut un proiect la TIC si nu am nicio idee. FUNDA.

7 răspunsuri:
| Dumniezău explică:

Daca imi spuneti si cum as proceda (cum sa aranjez in pagina la fel ca in ziar... si alte chestii)ar fi perfect.

| Birlik65 a răspuns:

Pai..scrie exact despre ceva ce te intereseaza mult, despre ce-ti capteaza tie atentia mai mult...succes!

| Dumniezău explică (pentru Birlik65):

Daca scriu exact ce ma intereseaza pe mine profa cu siguranta imi va pune 2.

| Birlik65 a răspuns:

Daca te gandesti si te intereseaza prostii, atunci sunt de acord cu profa ta...

| Dumniezău explică (pentru Birlik65):

Nu ma intereseaza prostiile (ca oricum ce o sa scriu va fi o prostie)doar am cerut niste pareri.

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Intr-un ziar poti scrie despre curiozitati, retete, glume, stiri despre vedete, tutoriale(cum sa faci?), imagini funny...

| Stemate_Andreea_1993 a răspuns:

Scrie un articol despre :fapte eroice ale animalelor, un obiectiv turistic, o trupa, o vedeta, un loc impresionant etc. Sper ca te-am ajutat