| anon2367534564396 a întrebat:

Care jucati travian?big grin
Vreau si eu niste strategii de deffence daca aveti si daca va lasa inima sa mi le spuneti si mie.batting eyelashes

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am jucat. Important este sa iti upgradezi intai trupele de aparare (scutieri de exemplu) si sa-ti faci zid. Nu face scutieri de nivel 3 in armurier ca mor rapid. Du-i inati macar pana la nivelul 7. Ca sa ai resurse, fa zid puternic (e ieftin) si cat mai multe beciuri.
De asemenea e important sa intri intr-o alianta puternica si cu membri aproape care sa-ti trimita trupe exact la momentul atacului (il vezi inca de la pornire).