| InViataReala a întrebat:

Hey! Spuneti-mi ceva interesant si aveti funda! Jucati?

Răspuns Câştigător
| VampireBlood a răspuns:

Am plecat pe luna...m-am f**** pe pasuna! Si-am pasunat intensiv de m-am taiat in iarba cum e?

5 răspunsuri:
| rob12 a răspuns:

Pai ceva interesant este sa te rogi la dumnezeu caci el te va ajuta

| xNevariv a răspuns:

Salut. jocuri daca vrei assassin's creed toate trei sunt... exceptionale ..age of empires E DE STRATEGIE..need for speed the run...si flime daca vrei. this means war. ted. jack and jill. paul, the dictator, Seriale house md, the vampire diaries daca esti fata, teen wolf, pretty little liars. ce sa zic cam atat.
bafta