| Cristian1994 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine in legatura cu un facebook? am incercat toate posibilitatile de a-mi creea unu dar nu a mers... vreau si eu un raspuns concret. Dau funda la cel care ma ajuta! va multumesc!

Răspuns Câştigător
| amy1513 a răspuns:

E foarte simplu. Folosesti adresa ta de mail, scrii datele tale pe facebook.com si ti-l creezi, urmezi niste pasi, pe care ti arata el, sa-ti scrii datele pe profil si sa-ti incarci poze sau sa-ti gasesti prietenii din lista de mess ( presupun ca ai yahoo). E simplu

1 răspuns: