| Lavinuca a întrebat:

Cum se sterge o pagina de pe facebook?
Dau funda celui care va avea un raspuns folositor pentru mine si cat mai concret.

Răspuns Câştigător
| IonelaMV a răspuns:

Buna,deci sa incepem:
Apesi pe "Setari de confidentialitate"acolo unde te deconectezi dupa facebook, in dreapta sus, apoi dai la securitate si...jos dupa "Sesiuni active" apare "Dezactiva-ti contul" si gata!
Bafta! Sper ca te-am putut ajuta! Fundita? big grin

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu o poti sterge, o poti bloca. Daca peste un timp te razgandesti, o poti activa. Adica odata ce ai blocat-o, nu mai intri pe ea, ca se activeaza automat. Poti verifica de pe alt cont daca mai e activa sau nu. Scrii numele, si daca nu mai apare atunci e blocata. De la setarile contului de sus din dreapta, dai la securitate din stanga. Apoi dezactiveaza-ti contul.