| eu_3300 a întrebat:

Care ma poate imprumuta si pe mine cu 5 euro pe vodafone? am nevoie urgent va rog mult, Returnez

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Poti intra pe moove.ro si sa trimiti mesaje, asa nu o sa iti dea nimeni 5 euro

| Ana_6509 a răspuns:

Nici nu ai pretenţii.Roagă parinţii, fraţii, surorile, neamurile, prietenii...

| SnicK a răspuns:

Sau intra pe evaphone.com si vorbesti gratis oriunde in lume.
Doar :30 de secunde fiecare apel.
Noroc.

| ShiNee a răspuns:

Daa sigur rolling on the floor asteapta...ai nevoie urgent de euro? daca era urgent nu aveai nevoie de atat. vrei sa vb urgent de 5 euro rolling on the floor? maxim hai ca am mai auzito si pe asta.

| Dominicc a răspuns:

Nu cred ca iti da nimeni. incearca sa iei aia 2 euro care se dau in avans